FINÁLNÍ VÝPRODEJ - SLEVY AŽ DO 70%

Nové balení produktů

Pořád se snažíme posouvat se kupředu. To už o nás víte. Pro tentokrát jsme připravily novinku, která mění celý proces balení a celkově náš přístup k obalovému materiálu.

Nové balení produktů


Věděli jste, že obalový materiál je opravdu velkým světovým problémem? A taky jeho následné zpracování? Nebudeme zabíhat do detailu, ale vzpomeňte si na Black Friday, nebo Vánoce. Co vidíte všude kolem? OBALY! Už jsme se o tom jednou rozpovídaly právě při Black Friday. Třeba taková Patagonia tento nákupní" svátek" úplně blokuje, protože nechce být spojována s extrémním množstvím obalového materiálu, který při neřízeném nakupování vzniká. I za cenu ušlého zisku. Sympatické, že? 

Velikost Patagonie ještě nemáme, ale to je jen otázka času( vtípek), ale víc než souzníme s celou touto obalovou myšlenkou. Tím se dostáváme k té novince. 

Jste u nás zvyklí na roztomilé balíčky, jejichž fotek jsme dostaly nespočet. A víte co? My je milujeme! Užíváme si každý jeden! Jenže to má své pověstné ale. Při hlubším zamyšlení jsme došly k dvěma závěrům a to - vzniká zbytečný odpad! Je to krásné, ale co se dá s obalem udělat pak? Bohužel nic. Podlehne nadšenému roztrhání a odhození do koše. A za druhé, věřte nebo ne, tento proces balení je i časově náročný a my se potřebujeme ohánět.Daly jsme hlavy dohromady, prozkoumaly co se dalo a přišly s řešením. Začínáme s užíváním nových DOKE recyklovaných pytlíků! Jejich složení je naší planetě velmi příjemné a hlavně - má dvojí lepení, což znamená, že ho vyžijeme, nebo využijete nejméně dvakrát. V případě vrácení zboží či reklamace jen přelepíte druhým páskem a můžete zaslat zpátky k nám a nebo v něm můžete poslat cokoli, kamkoli! Už v tomhle bodě jsme mínus další materiály a to je skvělé! 

Můžete do něj zabalit svačinu, ponožky na cestu k babi, posbírat do něj další odpad v domácnosti, schovat do nej lego, než na něj zase šlápnete, no schválně, co vše se dá s takovým pevným pytlíkem ještě dělat? 

No a nám to bude trvat o třetinku méně času, takový balíček zabalit a tak se budeme moci věnovat ještě rychlejší expedici a pak třeba dalším novinkám, kterými vás překvapíme zase příště.

Co na to říkáte? Věříme, že smýšlíte když né stejným, tak podobným směrem a že naši snahu, ulehčit naší velmi oblíbené planetě, uvítáte. Jste toho součástí. Jako vždycky u Doke.

Tak a teď klasický happy end. Co když budete chtít objednat dárek? Udělat radost? Tak jsme tu pořád k dispozici s naším dárkovým, o něco méně "zeleným" balením :) Stačí si tuto možnost vybrat v závěrečném kroku objednávky a za symbolický poplatek vám balíček opět s láskou připravíme ve vší parádě a lesku. 

Takže nesmutněte, tato možnost z nabídky nezmizí, jen bude spíše hodobóžovým řešením.

Hurá, je to venku a my se moc těšíme na naše malé krůčky k lepším a zelenějším zítřkům. Pokud můžeme podpořit zelenější přístup a třeba jednoho dne i zero waste, tak tomu půjdeme s nadšením naproti. 

Opatrujte se a koukejte kolem sebe, třeba objevíte ve svém okolí plno věci, kterým ještě budete moci dát druhou šanci :)

Podobné články