Zakázková výroba

CHCETE VSTOUPIT DO NOVÉ SEZÓNY S VLASTNÍMI ČEPICEMI, ČELENKAMI, TUBUSY ČI NÁVLEKY NA RUKOU VE VAŠICH BARVÁCH A S VAŠIM LOGEM? JSME TU PRO VÁS A NABÍZÍME MOŽNOST ZAKÁZKOVÉ VÝROBY. CO TO ZNAMENÁ? VÝROBA RUČNĚ HÁČKOVANÝCH ČEPIC, ČI JINÝCH DOPLŇKŮ DOKE VE VAŠEM UNIKÁTNÍM DESIGNU S VLASTNÍM LOGEM FIRMY.

 ezgif-5-6f57e1f964

DOKE JSOU RUČNĚ HÁČKOVANÉ ČEPICE, ČELENKY A DALŠÍ DOPLŇKY. VŠECHNY VÝROBKY VZNIKAJÍ V TEAMU JESENICKÝCH MAMINEK, KTERÉ SI POD TOUTO ZNAČKOU TROCHU PŘILEPŠUJÍ K MATEŘSKÉ, BABIČEK A TETIČEK. ABYCHOM DOSÁHLY FUNKČNOSTI A PŘÍJEMNÉHO NOŠENÍ NAŠICH PRODUKTŮ, KAŽDÝ KUS PODŠÍVÁME FUNKČNÍM MATERIÁLEM THERMOCOOL, COŽ JE CERTIFIKOVANÁ TKANINA VÝBORNÝCH PARAMETRŮ. VŠECHNY PRODUKTY JSOU VYRÁBĚNY VÝHRADNĚ RUČNĚ A LOKÁLNĚ, NA ČEMŽ SI VELICE ZAKLÁDÁME.  PODŠÍVKA JE ČESKÉ VÝROBY A PŘÍZE, ZE KTERÉ TVOŘÍME A JEJÍMUŽ VÝBĚRU JSME VĚNOVALY NĚKOLIK LET, JE NĚMECKÉHO PŮVODU. NOVĚ U NÁS NAJDETE I PRODUKTY Z MERINO VLNY, KTERÁ JE PRO SVÉ VLASTNOSTI ŘAZENA MEZI PRÉMIOVÉ MATERIÁLY. KAŽDÝ VÝROBEK PODLÉHÁ NÁROČNÉ OSOBNÍ KONTROLE, ABY ZÁKAZNÍK VŽDY ZÍSKAL KOUSEK JAK ORIGINÁLNÍ, TAK SAMOZŘEJMĚ KVALITNÍ.

JSME SCHOPNY PRO VÁS VYTVOŘIT DESIGN PŘESNĚ PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ.

ZNAČKA DOKE VZNIKLA PŘED ŠESTI ROKY A OD TÉ DOBY SE NEUSTÁLE VYVÍJÍ, POSOUVÁ A SLEDUJE NEJNOVĚJŠÍ TRENDY. MEZI NAŠE SPOKOJENÉ KLIENTY V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ PATŘÍ NAPŘÍKLAD LENOVO, HORALKY, ALBIXON, SKI RESORT DOLNÍ MORAVA, INSTRUKTOŘI SUN SKI & BOARD SCHOOL BÍLÁ, FENIX SKI TEAM JESENÍK, FOTO ŠKODA, WOOX A DALŠÍ. 

POKUD VÁS ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ZAUJALA A MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ,  JSME VÁM KDYKOLIV K DISPOZICI - INFO@DOKE.CZ