Kdo je vlastně DOKE?

Snažíme se vás zahrnovat do všech našich pokroků, příběhů, mluvíme s vámi v ženském rodě, tak už je asi na čase vám i povědět kdo je kdo:) Tak trochu si totiž myslíme, že minimálně naše skalní příznivce to aspoň trošku zajímá.

Ale hlavně si celou dobu zakládáme na lidském a osobním přístupu, na ruční práci, tak vám zkrátka přinášíme malé nahlédnutí do zákulisí.

Kdo je vlastně DOKE?

Úplně na prvopočátků stála Petra, která si kdysi chtěla štrikováním na mateřské přivydělat. Dnes stojí za strategií značky, rozdává úkoly a úsměvy a pod rukama jí kvete krásný příběh, který dodnes pomáhá maminkám a babičkám s přivýdělkem. Spolu se Zuzkou má mimo jiné na starost kvalitu produktů. Každý jeden výrobek projde osobní kontrolou, zda je vše jak má. Takže ano, tvrdíme, že každý kousek je originál a tvoří je pár šikovných rukou, stejně tak dbáme na to, aby jednotlivé originály splňovaly velmi přísná kritéria. Štítky, visačky, cedulky, knoflíky, Zuzka to má v oku!

Vyřizujete objednávky po telefonu? Píšete emaily? Řešíte zda platba prošla či ne? Tak potom máte co dočinění s Marťou. Povíme vám, takovou vyřídilku má málokdo. Vyřídí vše pěkně od plic, rychle a efektivně ale rozhodně vás neošidí o srdečnost, vřelost a když budete mít to štěstí setkat se s ní osobně, tak vám věnuje i úsměv. 
 

Společně s Veru má na starost také logistiku celé expedice. Holkám projde rukama každičký balíček, u balení proberou vše důležité a přitom zvládnou ve dvou odbavit neskutečné množství balíčků- to hlavně přes zimní sezónu. Holky to dělají jak jinak, než s notnou dávkou zapálení a srdíčka, máme totiž rády vaše spokojené fotky, když vám produkt dojde a vy si nadšeně vyfotíte i balení. S Veru se taky setkáte v online prostoru na sítích, nebo když je štěstí a můžeme se vidět na prodejních akcích osobně.

No a nemůžeme zapomenou na naše šikovné švadlenky Jarušku a DrahuškuPřipravují střihy, materiály, měří a stříhají. Stejně jako další asi padesátka šikovných pletařek a švadlenek jsou pro nás naprosto nepostradatelné a my jsme ze srdce rády, že je máme. 
 

Tak co na to říkáte? Jsme si zase o kousek blíž? 

 

Váš Doke

Podobné články