BLACK FRIDAY- SLEVY AŽ 70%- BLACK FRIDAY

Black Friday

Letos začíná Black Friday v Doke již 23.11. a tím u nás startují významné slevy.

Black FridayUž to znáte, je to prima příležitost udělat radost sobě a blízkým, připravit se na Vánoce, on se ten správný důvod pro nákupní horečku vždycky najde:)

Novinkou, kterou můžete využít už u Black Friday je nové balení do krabiček, když zvolíte " zabalit jako dárek". Mrkněte na ně, jsou parádní a dárkové balení vyřešeno za vás.

Další důležitou informací je to, že startujeme Black Friday výprodeje! Pokud jste na ně čekali, je to tu. Pokud si projdete náš web, najdete slevy až 70% na zimní kolekci. Pokud máte v merku některý z našich bestsellerů, například nestárnoucí knoflíkové čepice, merino, nebo novou organiku, máte šanci ulovit i tyto kousky s parádní slevou.

Jak už víte, velmi si zakládáme na lokální a především ruční výrobě. Snažíme se šířit dobro alespoň v našem Jesenickém kraji a s každým nákupem nám s tím významně pomáháte. Velké díky! Máme na vás ale současně jednu prosbu -pojďte nám pomoci neplýtvat více, než je nutné. Celosvětově v těchto dnech vzniká přemíra odpadu spojená právě s přemírou nákupů a obalovým materiálem. Některé firmy se od těchto dní, plných slev, zcela distancují, právě proto, aby chránily planetu. My máme ochranu přírody na žebříčku hodnot hodně vysoko a proto pro vás už několkátou sezónu máme recyklovatelné pytlíky na více použití. Pomozte nám prosím být více eko a použijte obal buď na vrácení produktů, nebo jakkoli jinak v běžném životě. Jsou to maličkosti, které dělají velké věci.
 

Když se spojíme, bude to všechno dávat daleko větší smysl.
 

Těšíme se, že si spolu tento týden slev pořádně užijeme.
 

Váš Doke

Podobné články