Kolekce

Kolekce

Lounge Wear letní kolekce

Pohodlí, limitované kolekce a příjemné materiály. Tak by se dala shrnout novinka v podobě Loungewear u Doke. Co to znamená? Volnočasové oblečení pro maximální pohodlí. Proč jsme se u Doke rozhodli pro tento krok se dovíte v našem článku Lounge Wear u Doke.

Prozkoumat

Bavlněná kolekce

Bavlněné čepice a nákrčníky šijeme v naší dílně v Jeseníku a jsou příjemným doplňkem, pro celoroční nošení. V současné době vyprodáváme sklady, náš evergreen se stejně jako my, posunul na další příčku. Neustále vylepšujeme materiály a tak bylo na čase sáhnout i na naše a vaše nejoblíbenější kousky.

Prozkoumat

Kolekce z organické bavlny hladké

NOVINKA u Doke. Novější verze našeho nejprodávanějšího bavlněného evergreenu. Vylepšený materiál, který si zamilujete. Nyní jsou hladké čepice a nákrčníky z GOTS certifikované bio bavlny. Organické produkty poznáte podle tmavšího, textilního a oboustranného loga. Ušito v našich dílnách v Jeseníku. Vyrábíme i dětských velikostech.

Prozkoumat

Kolekce z organické bavlny RIB

Čepice a nákrčníky z organické bavlny, která je držitelem GOTS certifikace. Od hladké bavlny ji poznáte na první pohled, má jemnou vroubkovanou strukturu, která je velmi líbivá. Nespornými benefity tohoto materiálu je rychleschnoucí a antibakteriální úprava, která zajišťuje opravdu vysokou míru komfortu. Šijeme v dílnách v Jeseníku a k dispozici jsou i dětské velikosti.

Prozkoumat

Zimní ručně pletená a háčkovaná kolekce

Stylové a hlavně hřejivé kousky do urputných mrazů. Pleteme a háčkujeme ručně v Jeseníku, každý kousek projde párem šikovných rukou. Momentálně u nás najdete jak akrylové produkty, tak prémiovou merino vlnu. Pro maximální pohodlí můžete nakombinovat čepice, nákrčníky i návleky a vše tak perfektně sladit do setů, které budou k nepřehlédnutí. Mezi nejprodávanější evergreeny patří čepice s knoflíky, ty nezklamou ani ty nejnáročnější.

Prozkoumat

Street kolekce

Některé struktury nejsou v lidských silách a proto jsme nově zařadili i strojově tkané čepice. Hodí se zejména jako stylovky do měst. Vybírat můžete z několika stylů i materiálů. Kvalitní vlněná směs, či prémiové merino, vyberte dle nálady a nároků. Strojově tkané čepice jsou vyrobeny v EU.

Prozkoumat