UPLETENÝ PŘÍBĚH

 

 

 

Doke vznikl před několika lety, jako projekt maminek na mateřské dovolené s vidinou přivydělat si pár peněz.

 


                             Dnes, díky ruční výrobě, nabízí DOKE možnost seberealizace ženám na mateřské nebo v důchodu a všechny
šikovné pletařky a háčkařky mají u nás dveře otevřené.


 V současné době máme mamin, tet a babiček, které se na ruční výrobě podílejí, téměř padesátku a všechny další šikovné pletařky a háčkařky mají u nás dveře otevřené.

Naše dokenalé produkty pleteme a háčkujeme opravdu výhradně ručně a s láskou. Každý rok pro vás uštrikujeme více jak 20 tisíc čepic, nákrčníků či rukavic. To dá jednomu pořádně zabrat a stejně nám pořád na každém kousku setsakramentsky záleží.

Našly jsme pro vás nehryzací příze, podšíváme funkčním úpletem Thermocool, zavádíme nové materiály jako je merino, coolmax či bavlněné úplety.

  
Naše služby se pomalu ale jistě rozrůstají a my vám tak můžeme nabídnout víc a víc a spokojeni tak budeme my i vy.

Máte svůj styl a chuť nosit unikát? Nebo třeba zastupujete místní šachový klub, či nadnárodní konglomerát a chcete týmový čepec jaksepatří? Pro Vás je tady Doke Generátor. Vyberte tvar, barvy, knoflíky a zbytek nechte na nás. My už se o tu parádu postaráme s pečlivostí a láskou nám vlastní.
 

Díky všem úžasným zákazníkům a Dokenalému kolektivu spolupracovníků můžeme dělat věci, které nás šíleně baví.

vytvořte si kulich na míru

Neustále měníš dárky co dostaneš, protože nikdo nedokáže tipnout Tvoji oblíbenou barvu? Máš svůj styl a máš chuť nosit unikát? Zastupuješ místní šachový klub, nebo nadnárodní konglomerát a chcete týmový čepec jaksepatří na zakázku? Pro Vás je tady Doke Generátor . Vyber tvar, barvy, knoflíky a zbytek nech na nás.
vytvořit kulich
zvolte tvar
doke - zvolte barvy
zvolte barvy
doke - zvolte barvy
zvolte knoflíky
doke - zvolte barvy
máme hotovo
doke - zvolte barvy