FINÁLNÍ VÝPRODEJ - SLEVY AŽ DO 70%

UPLETENÝ PŘÍBĚH

Doke vznikl před několika lety, jako projekt maminek na mateřské dovolené, s vidinou přivydělat si.


Dnes, díky výhradně ruční a lokální výrobě, nabízí Doke možnost seberealizace ženám, které mají šikovné ruce a chtějí se podílet na tvorbě našeho upleteného příběhu.

 

Každý rok pro vás uštrikujeme a ušijeme více jak 100 tisíc čepic, nákrčníků či rukavic. To dá jednomu pořádně zabrat a stejně nám pořád na každém kousku velmi záleží. Na visačkách můžete najít jméno konkrétní pletařky, či švadlenky která pro Vás produkt připravila.

Za roky zkoušení jsme  pro Vás našly nehryzací příze, podšíváme funkčním úpletem, nově pracujeme i s udržitelnými materiály jako je organická bavlna, nebo  prémiová merino vlna.

Doplňky Doke jsou vhodné jak do města, pro milovníky stylu, stejně jako do hor, díky variacím s funkčním materiálem. Nabídka na našem webu dnes čítá desítky kusů a stylů a vybere si opravdu každý.
 

foto-c-2.jpg


Každý jeden produkt projde párem šikovných rukou hned několikrát. Na detailech nám opravdu záleží, stejně jako na autenticitě a proto na visačkách najdete jména konkrétních šikovných švadlenek, které váš originální produkt připravily.


foto-c-4.jpg


V rámci novinek pro letošní rok nabízíme i několik způsobů balení objednávek. Jednak kvůli efektivnosti, ale také kvůli podpoře životního prostředí, na kterém nám záleží, i proto, že pocházíme z Jesenických hor. Klademe důraz na to, aby nevznikalo příliš obalového materiálu, aby byl recyklovatelný, nebo znovu použitelný. 
Náš upletený příběh je to, co naši značku prodává. Zákazníci se rádi ztotožňují s tím, co s nimi rezonuje. V našem případě je nejčastěji poctivost, tvorba produktů s láskou a maximálním nasazením, lokálnost, česká a hlavně ruční výroba. Celý proces vzniku našich originálů je protkán lidskými příběhy a ten pocit, že nosíte něco, čím zároveň podporujete někoho tam venku, je zkrátka k nezaplacení.


 
foto-c-3-1.jpg


Jsme malá firma, která dokonale funguje jako tým. Věříme v poctivost a otevřenou komunikaci jak mezi zaměstnanci, tak se zákazníky. Pečlivě nasloucháme zpětné vazbě a produkty tvoříme s velkým ohledem na naše klienty. Díky nim se neustále posouváme a rosteme, podporujeme lokální trh práce, zkrátka můžeme si dovolit dobro šířit dál.


posledni-fotografie.jpg
 

vytvořte si kulich na míru

Prošli jste celé stránky tam i zpět, ale pořád to není ono? Žádný produkt se netrefuje do vaší představy? Známe ten pocit, kdy se chcete designově vyhranit a nosit unikát, který nikde nepotkáte.
Pro oba zmíněné důvody a jakýkoliv další, pro vás máme jedinečnou nabídku zakázkové výroby – náš Doke Generátor. Zde si můžete zvolit tvar, vybrat barvy , doplňkové knoflíky a dokonce i materiál pro váš personalizovaný produkt. Vlastnit zcela originální kousek z merina vlny už zní jako vysoká hra, pro všechny, kdo mají jasno.
vytvořit kulich
Vyberte materiál
doke - Vyberte materiál
Vyberte produkt
doke - Vyberte produkt
Vyberte si barevnou kombinaci
doke - Zvolte barvy produktu
Přidejte knoflík
doke - Zvolte knoflíky
Máme hotovo
doke - Máme hotovo