DOKENALÝ PŘÍBĚH

Pamatuješ? Nedělní podvečer, kopu let nazpět, sedíš, ruce v pozici telegrafních sloupů a máma namotává klubka vlny na fajnovej podzimní svetr. Všichni jsme museli mít svetry a čepice domácí výroby, které mokré vážily asi tunu a vlna kousala víc jak sousedovic bojová čivava. Jasný, dnes už víme, že se tomu správně říká příze, ale asi v této době jsme udělaly naše první krůčky s háčkem a jehlicí v ruce. Nechali se učit od maminek a babiček a tvořily první šály a čepice, které tatíci a bráchové hrdě nosili, než je za opravdu prazvláštních situacích ztratili. U té první šály a čepice jsme na hodně dlouho zůstaly. Semínko bylo zaseto.


 

Na další rukodělné choutky jsme si musely počkat až do doby první (u někoho druhé i třetí) mateřské. Zajímavé, na jaké dovednosti si člověk vzpomene, když se nechce vracet do původní práce. První echtovní obaly (chápej ručně háčkované čepice) se rozebraly v cukuletu, a tak jsme založily DOKE. Business plán je prý třeba. To asi jo páni ekonomové, ale my od prvního nahozeného sloupku prostě sníme o krásných produktech, které vznikají v super kolektivu a zatím jsme si vystačily. Na každém kousku nám setsakramentsky záleží. Našly jsme nehryzací příze, podšíváme funkčním úpletem Thermocool, zavádíme nové matroše jako merino, coolmax, úpletové bavlněné čepice aj. V našem generátoru je možné si navrhnout čepici dle Vašeho gusta a mít tak vlastní origo doplněk. S klienty chceme být kámošky a jsme nadšené, že se rádi vrací.


 
Doke vznikl jako snaha mamin přivydělat si trochu groše při mateřské. Mamin, tet, babiček, sester a kamarádek, které nám s výrobou pomáhají už atakuje padesátku. Díky všem úžasným zákazníkům a Dokenalému kolektivu spolupracovníků můžeme dělat co nás šíleně baví.
Za to velký dík.

vytvořte si kulich na míru

Neustále měníš dárky co dostaneš, protože nikdo nedokáže tipnout Tvoji oblíbenou barvu? Máš svůj styl a máš chuť nosit unikát? Zastupuješ místní šachový klub, nebo nadnárodní konglomerát a chcete týmový čepec jaksepatří na zakázku? Pro Vás je tady Doke Generátor . Vyber tvar, barvy, knoflíky a zbytek nech na nás.
vytvořit kulich
zvolte tvar
doke - zvolte barvy
zvolte barvy
doke - zvolte barvy
zvolte knoflíky
doke - zvolte barvy
máme hotovo
doke - zvolte barvy