50% SLEVA S PROMOKÓDEM: DOKE50

Faq

Ale jo, neboj, bude;-)
Všechny dospělé čepiny jsou háknuté na obvod hlavy 55-58cm = UNI.
Pokud Vám rozměr nepasuje, do poznámky připište obvod hlavy  v cm a vyrobíme na míru.

Dětské čepice /zvýhodněná cena /
JUNIOR= 51-54cm
KIDS= 47-50cm
Pro menší Dokery připište obvod hlavy v cm do poznámky a vyrobíme na míru.
 
No tak potom je nejlepší si svoji lebeň pěkně přeměřit. Bacha lepši je krejčovský metr, než skládací. U toho nám to nikdy nechce vyjít. Výsledné číslo nám pošli a my vyrobíme čepec na míru.
Jojo, kdo nevěří, ať k nám běží.
Na počkání vyrobíme čepinu a ještě si u toho pokecáme ;-)
A voco, že není. Až pořádně zafuká, tak budeš rád, že ji máš. Navíc ThermoCool parádnicky hřeje a odežene veškerou vlhkost z hlavy. Coolmax nás potom v létě chrání před přehřátím mozkovny.
Matroš máme dost dobrej. Pletly a hákovaly jsme z přehršele přízí a vln, až jsme našly takové, které něco vydrží a mají super kombinaci barev. Tvoříme z polyakrylu, bavlny a merino vlny. Na podšívku používáme certifikované tkaniny Coolmax a ThermoCool. Takže všechny naše čepiny jsou funčkní a co nejdříve vráti vaši mozkovnu na provozní teplotu.
Nepasuje Ti nic z naši úžasné kolekce? Tak generátor je ten pravý tip pro Tebe. Zvol si čepinu, čelenku, nebo nákrčník, který Ti vyhovuje, doplň si barvičky, knoflíky a je to...buď svůj vlastní designer ;-)
Generátor se vztahuje jen na zimní kolekci. Použitá příze je 100%polyakryl a všechny kousky jsou podšité funkčním úpletem ThermoCool. Pokud budete však chtít něco jinak, než je dané v generátoru, pište a bombardujte nás Vašimi představami a sny a my se je budeme snažit přetvořit v ty nejvíc dokenale produkty.
Stará dobrá ruční práce si zaslouží ruční servis. Takže doporučujeme, pěkně do ruky, ale třicítku v prádelním cyklomatu by měla vydžet bez újmy.
No se žmolkami to je boj. Technicky robené příze jako polyakryl, nebo polyamid holt žmolkují. S tím nic neuděláme a to jsme se už pokoušeli i na hlavu stavět. Obecně platí, čím líp se staráš, tím déle Ti vydrží doke bez žmolce. Jinak pokud nevlastníte klasický odžmolkovač pošlete čepici za námi a my ji dáme do kupy.
To je v kupě jednoduché. Pošli nám čepinu na Doke Stroke s.r.o., Bezručova 1371/4b, 790 01 Jeseník. Napiš nám líbesbríf co je v nepořádku a my hned zjednáme nápravu. Výrobek k nám musíš dostat. 
REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ