PŘI NÁKUPU NAD 2.000KČ- POŠTOVNÉ ZDARMA

Kolekce z merino vlny

Merino je boží. Hřeje i když je nacucané vodou. Nesmrdí. Jako fakt si s ní smrduchtivé baktérie neporadí několik dní. Je to neuvěřitelně ňuňu pohodlný matroš. Je to prostě echtovní matroš a my jsme nadšené, že od podzimní sezóny 2018 je v nabídce Doke. 

Kolekce z merino vlny


Dlouhé večery jsme seděly, počítaly, přemýšlely, dohadovaly se. Největší obavy byly ohledně ceny. "To se přeci nemůže za tu cenu prodávat???" Takové dotazy očekáváme. Šly jsme do toho, objednaly pár klubek a udělaly vzorky. Rozhodnutí padlo za dvě vteřiny co jsme měly vzorek na hlavě. Každá buňka v těle volala, "To je ten nejechtovnější obal na lebeň, co jsme kdy uštrykovaly". Merino je Doke budoucnost.

Každá Merino ovce  vyprodukuje v průměru 2-4 kg Merino vlny ročně. Díky jedné ovci tak může vzniknout maximálně 400 kousků Doke kousků. Každé ovci převelice děkujeme za její dar. Ony jsou snad rády, že nemusí po australských pláních pobíhat v létě navlečené do vlněného svetru.
A aby nebyly naštvané, že je prve ostříháme a pak do čepice vlepíme Thermocool podšívku, rozhodly jsme se, že i podšívka bude 100% Merino. A světe div se, ono se Merino plete i v naší domovině. Na trh tedy vypouštíme novou kolekci Merino výrobků, nad kterou žádná ovce pysk neohrne. Co ty???

Podobné články