JARNÍ VÝPRODEJ
SLEVY AŽ DO 70%

Chci přispět

Rozšiřujeme pole podpory a pomoci.

Náš upletený příběh o pomoci maminkám na mateřské a následně babičkám a tetičkám v okolí už důvěrně znáte. Né, že by to bylo málo, ale jelikož se chceme stále posouvat, a konat dobré skutky, rozhodly jsme se, že vám představíme další formu podpory, kterou můžeme pro naše blízké okolí udělat. 

Chci přispětBěhem posledního roku jsme tak nějak všichni zažili situace nevídané a nestandardní, ale společně jsme je zvládli.

Podporovali jsme se navzájem, jak to šlo, bez vás by to zřejmě nedopadlo tak dobře a nás to ponouklo a posunulo v tom, že když jste vy podrželi nás, my pošleme pomoc dál.

Nechceme znít jako černá kronika a vysázet tu všechny katastrofy, tornáda, epidemie a vše, co nás v blízké minulosti potkalo. Jen si zkuste představit, že někdo nemá to štěstí a prostě se mu smůla lepí na paty, nedej bože zdraví neslouží atd. atd. 

A proto jsme tu my a taky VY! 

Nově u nás na webu najdete produkty s bublinou " chci přispět" a z vašeho nákupu pošleme 25 Kč Charitě Jeseník a ta si následně zvolí, komu pomoc zprostředkuje.

Jelikož si poměrně zakládáme na lokální výrobě, na tom, že se snažíme dávat práci v našem okoli, tato nezisková organizace pro nás byla jasnou volbou a moc rády podpoříme právě ty, které máme na dosah ruky. Posláním charity je pomáhat těm, kdo se ocitnou v jakékoliv sociální nouzi, lidem bez rozdílu národnosti, náboženství nebo barvy pleti, věnovat se chudým, opuštěným, nemocným, starým, tělesně, mentálně a jinak postiženým.... Charita Jeseník uskutečňuje toto poslání pomocí svých služeb se zaměřením především na seniory a zdravotně postižené.

Budeme moc rády, když nám pomůžete Jesenickou Charitu podpořit vaším nákupem a společně tak uděláme radost a pomůžeme tam, kde je to potřeba.

Předem velice děkujeme, bez vás by to nešlo.

S láskou váš Doke

Považujeme za fér, vám dát vědět, že se povedlo vybrat krásných 10 000kč během prvních třech měsíců od spuštění. Což znamená, že vás přispělo 400! A my za vás moc děkujeme a s radostí předáváme peníze potřebným a věříme, že udělají v dobrých rukách spoustu dobra. 

Podobné články