BACK TO SCHOOL - SLEVY AŽ DO 70%

BLACK FRIDAY

Letos v DOKE začíná Black Friday již v pátek 19.11. a tím u nás startují významné slevy. 

Udělejte radost sobě i vašim blízkým, připravte se na Vánoce, ten pravý důvod pro nákupní horečku si vás určitě najde. 

BLACK FRIDAYPrvní novinkou je to, že uvádíme nové produkty z organické bavlny. Jde o vyladěnější, řekněme, vyšší řadu vašich oblíbených bavlněných čepic a nákrčníků. Hledaly jsme materiál, který by byl ještě o krůček výš a našly jsme ho. Nová řada má antibakteriální a rychleschnoucí úpravu, která se, co si budeme povídat, může hodit. Materiál má certifikaci GOTS a je nesmírně příjemný na dotek a nošení. Struktura je jemně vroubkovaná, dle nejposlednějších trendů. Věříme, že vás tato řada nadchne stejně, jako nás.

Další důležitou informací je to, že startujeme Black Friday výprodeje! Pokud jste na ně čekali, je to tu. Pokud si projdete náš web, najdete slevy až 70% na zimní kolekci. To tu ještě nebylo! 

Pokud máte v merku některý z našich bestsellerů, například nestárnoucí knoflíkové čepice, merino, nebo novou organiku, máte šanci ulovit i tyto kousky s parádní slevou.

Jak už víte, velmi si zakládáme na lokální a především ruční výrobě. Snažíme se šířit dobro alespoň v našem Jesenickém kraji a s každým nákupem nám s tím významně pomáháte. Velké díky!

Rozhodly jsme se Black Friday realizovat i letos, neb se stává větším a větším trendem  celosvětově a ne jen v USA a on každý důvod, proč dělat radost, je prostě dobrý důvod ale současně přicházíme i s takovou malou prosbou.

Pojďte nám pomoci neplýtvat více, než je nutné. 

Celosvětově v těchto dnech vzniká přemíra odpadu spojená právě s přemírou nákupů a obalovým materiálem.

Některé firmy se od těchto dní, plných slev, zcela distancují, právě proto, aby chránily planetu.

My máme ochranu přírody na žebříčku hodnot hodně vysoko a proto jsme pro vás připravily recyklovatelné pytlíky na více použití. Pomozte nám prosím neplýtvat a použijte obal buď na vrácení produktů, nebo jakkoli jinak v běžném životě. Jsou to maličkosti, které dělají velké věci.

Když se spojíme, bude to všechno dávat daleko větší smysl.

Těšíme se, že si spolu tento týden slev pořádně užijeme.

Váš Doke

Podobné články