Antivirový nano nákrčník

Novinkou letošního roku je bezesporu náš Antivirový nano nákrčník, který je pro nás takovým posunem, že si zaslouží bližší představení.

Antivirový nano nákrčník

 

Bavíme se o multifunkčním bavlněném nákrčníku, tak trochu z budoucnosti, z dob nanočástic a ještě funkčnějších materiálů. Bavlněný nákrčník s nano membránou BreaSAFE® patří do kategorie komunitních nano roušek s všitým nanovlákenným filtrem.

Nákrčník je skvělým a hlavně vysoce funkčním doplňkem v období chřipek, virových onemocnění ale také chrání před pylem, smogem a prachem. 

V nákrčníku je všita nanovlákenná membrána s obsahem stříbrných nanočástic Nanosilver®. Díky použití nanostříbra nemohou mikroorganismy ve struktuře šátku přežívat a množit se. Membrána je všitá v oblasti nosu a úst. Pohodlné nošení nákrčníku zajišťuje nosní klip, díky kterému pevně drží na obličeji. Pro jistotu vám k nákupu dáme rovnou dva náhradní. V zadní části je pak stahovací guma s posuvnou brzdou, díky které se snadno připevní a netlačí.

Materiálové složení našich nano nákrčníků:

Vnější vrstva: 95% bavlna, 5% elastan - čili stejný materiál, jako u našich bavlněných čepic, lze tak bez problémů kombinovat.
NANO filtr: 95% polypropylen, 5% polyamid
Podšívka: 63% PE Coolmax Fresh, 33% polyethylen, 4% Lycra  



Jelikož se jedná a poměrně delikátní záležitost, doporučujeme stejně tak přistupovat i k péči a údržbě. Lze prát v pračce na 40°C, ale pro udržení delšího funkčního období doporučujeme prát nákrčník v ruce či v pračce na jemnější cyklus (ideální tak bude program pro ruční praní) a sušit pouze v rozloženém stavu na sušáku, nikoli v sušičce. Vyhněte se i žehličce.

Tato vychytávka může být parťákem pro sportovce, děti, nebo pro kohokoli pohybující se v prašném prostředí.

Není nad to, se pořádně nadechnout.

Budeme se těšit na vaše zkušenosti. 

Váš Doke 


V případě neutuchajícího zájmu o tuto technologii se můžete více dozvědět zde -  
VFE použité membrány

BFE použité membrány

BreaSAFE FILTER_14 disinfection cycles2020

Protocol of antibacterial tests

Texton PZH-1 nowy


Antivirový nákčník- prohlášení


 

Podobné články