O Doke

DOKE je prostě OK.
Jsme s Vámi nějaký ten pátek a tak trochu už nás znáte :-)
Je pravda, že tu máme maličko přečepicováno, ale přísahám, že je to naše jediná úchylka.
Jinak jsme celkem normální ženské.

Vše začalo před pár lety na mateřské, jak jinak ;-).
V dnešní době to už vypadá, že pokud matka na mateřské neháčkuje, tak nedostane rodičovský příspěvek :-D
Děcečka si hrály s klubky a my jsme začaly tvořit první produkty DOKE. Postupně se to stalo menší závislostí a nebyl den, kdy by se netvořily nové a nové kousky.   
Od té doby uběhly další dvě sezóny a DOKE má za sebou vyšlapanou úspěšnou cestičku. Neustále hledáme nové a kvalitní příze, aby každý zákazník získal kousek hoden jeho hlavy. Naše zimní výrobky podšíváme funkčním úpletem ThermoCool®, což je funkční tkanina, která napomáhá regulovat teplotu a udržuje tak nositele v komfortní zóně. Pro kolekci Jaro/léto využíváme jemnějšího a více prodyšného funkčního úpletu Coolmax®  Především díky těmto materiálům se lišíme od naší konkurence.

Vyrábíme také čepice na zakázku pro firmy.
Za spolupráci s našimi odběrateli jako jsou resort Dolní Morava, Sun Ski & Board Bílá,  lyžařský klub Baník Ostrava , projekt RoveHory,  Extreme Obstacle Runners /Spartan Race/ a spousty dalších, jsme moc vděčni.         

Jsme schopny vytvářet pro Vás i designy přesně podle Vašeho gusta, nápomocný Vám muže být náš generátor www.doke.cz/generator
                                                                                      
Doke vznikl jako snaha mamin si přivydělat trochu groše a jelikož jsme to holky přející, tak si nové spolupracovnice hledáme z řad mladých maminek.

Tak DOKE up