Fakt často kladené dotazy


1, Bude mi to???? 
Ale jo, neboj, bude;-)
Všechny čepiny jsou háknuté na velikost 56-58cm = M. Pokud Vám rozměr nepasuje, do poznámky připište rozměry.
S=52-55cm
M=56-58cm
L=59-více
Dětské čepice /zvýhodněná cena / orientační velikostní tabulka vel. obvod hlavy mini=do 38cm novorozenec XXXS=39-44cm cca do pul roku věku dítěte XXS=45-47cm cca do 1.roku věku dítěte XS=48-51cm cca do 3.roku věku dítěte Jelikož je to ruční prácička, tak nám drobnou odchylku prosím odpusťte.

2, No a co když mi to i tak není??? No tak potom je nejlepší si svoji lebeň pěkně přeměřit. Bacha lepši je krejčovský metr, než skládací. U toho nám to nikdy nechce vyjít. Výsledné číslo nám pošli a my vyrobíme čepec na míru.

3, Fakt ruční práce???
Jojo, kdo nevěří, ať k nám běží. My mu ukážem, jak mezi bordelujícíma capartíkama tvoříme ty naše kousky.

4, Matroš máte dobrej???
Matroš máme dost dobrej. Pletly a hákovaly jsme z přehršele přízí a vln, až jsme našly takové, které něco vydrží a mají super kombinaci barev. Tvoříme z polykarylu, bavlny a merino vlny. Na podšívku používáme certifikované tkaniny Coolmax a ThermoCool. Takže všechny naše čepiny jsou funčkní a co nejdříve vráti vaši mozkovnu na provozní teplotu.
5, Generátor
Nepasuje Ti nic z naši úžasné kolekce? Tak generátor je ten pravý tip pro Tebe. Zvol si čepinu nebo čelenku, která Ti vyhovuje, doplň si barvičky a je to...buď svůj vlastní designer ;-)
Generátor se vztahuje jen na zimní kolekci. Použitá příze je 100%polyakryl a všechny kousky jsou podšité funkčním úpletem ThermoCool. 

6, Co se žmolkami???
No se žmolkami to je boj. Technicky robené příze jako polyakryl, nebo polyamid holt žmolkují. S tím nic neuděláme a to jsme se už pokoušeli i na hlavu stavět. Obecně platí, čím líp se staráš, tím déle Ti vydrží doke bez žmolce.

7, Co když přez vše dokonalosti musím čepec zvrátit???
To je v kupě jednoduché. Pošli nám čepinu na Doke Stroke s.r.o., Bezručova 1371/čb, 790 01 Jeseník. Napiš nám líbesbríf co je v nepořádku a my hned zjednáme nápravu. Výrobek k nám musíš dostat. 

8, A jak to pereš???
Stará dobrá ruční práce si zaslouží ruční servis. Takže doporučujeme, pěkně do ruky, ale třicítku v prádelním cyklomatu by měla vydžet bez újmy.

9, K čemu ta podšívka? Není už zbytečná??
A voco, že není. Až pořádně zafuká, tak budeš rád, že ji máš. Navíc ThermoCool parádnicky hřeje a odežene veškerou vlhkost z hlavy. Coolmax nás potom v létě chrání před přehřátím mozkovny.